Pracovní komunikace se neustále zrychluje, a přesto není jednodušší. Udržet krok znamená nekonečné chatovací diskuze, emailové konverzace, komentování vláken a hlídání si práce napříč desítkami různých nástrojů a jejich notifikacemi.  I přes to se stane, že uděláte rozhodnutí a pak zjistíte, že ne všichni ho zaregistrovali, takže se scházíte znova a znova, přičemž vám utíká drahocenný čas na zpracování výsledků.

Atlassian uvádí nový způsob jak se bavit, setkávat se, rozhodovat a pracovat

Ve čtvrtek 7. 9. 2017 Atlassian spustil Stride – kompletní řešení pro týmovou komunikaci. Týmy mohou spolupracovat odkudkoli, což je pro jejich práci efektivnější a umožňuje jim zaměřit se na to, co opravdu dává smysl.

Stride je kompletní řešení pro týmovou komunikaci

 

Se Stridem budete schopni:

  • přizvat všechny důležité lidi najednou a využít tak hlasové a video meetingy,
  • změnit pouhé konverzace na akci pomocí integrovaných nástrojů pro spolupráci,
  • rychleji najít prostor pro soustředění se a dokončení vaší práce.

„Meetings“- spojení s kýmkoli a kdekoli

Všichni víme, jak otravné jsou cally, které se z plánovaných 5 minut protáhnou na 15 minut. Přitom komunikace tváří v tvář je mnohem efektivnější cestou, jak s prací pohnout.

Všechny vaše potřeby pro hlasové a video konference jsou splněny 

 

To je důvod, pro byly do Stridu integrovány „Meetings“. Můžete si vybrat skupinové video, hlasové volání, sdílení obrazovky nebo vzdálený přístup… to vše napříč všemi vašimi zařízeními. Chcete přidat dalšího člena týmu do komunikace? Jde to na jedno kliknutí!

A co je na tom nejlepší? Video a hlasové meetingy jsou pro všechny týmy naprosto zdarma.

„Actions“ a „Decisions“ – aby se věci hnuly kupředu

Často se vám stává, že v historii konverzací nemůžete dohledat důležitá rozhodnutí, která v průběhu komunikace vznikla? „Actions“ a „Decisions“ umožňují označit důležité výstupy. Všechny „Actions“ a „Decisions“ jsou umístěny v bočním panelu konverzace, tím pádem jsou kdykoli přístupné a vy se ve své historii zpráv neztratíte, budete neustále v obraze, i když budete mimo kancelář.

Na základě souhrnu v pravém panelu kdykoli skočíte do konverzace a snadno zachytíte kontext daného rozhodnutí

Ponořte se do hloubi práce s Focus módem

Také vás při práci neustále ruší spousta notifikací, zpráv a upozornění? Je to rozptylující, hlasité a mnohdy můžete zmeškat něco kritického.

S Focus módem se budeme moci více soustředit na práci…

Focus mód vám umožní na jedno kliknutí ztlumit všechny notifikace a příchozí zprávy a dá vědět vašemu týmu, že jste zaneprázdněni. Můžete se tak lépe soustředit na práci.

… a všichni uvidí, na čem pracujte

Jakmile se vrátíte, tak vám Stride naservíruje to nejdůležitější ze zpráv, Actions a Decisions. Už nehrozí žádný FOMO (Fear of missing out – strach ze zmeškaného).

Nic vám neuteče, mrknete jen na souhrn všeho, co se stalo za dobu, kdy jste se soustředili na práci

Začněte ještě dnes

Pro současné zákazníky cloudového Hipchatu je upgradování na Stride jednoduché. Atlassian se o vše postará, jakmile bude váš tým připraven. Pokud mezi ně patříte, tak více se dozvíte zde.

Atlassian chce využít potenciál každého týmu. Spojit zprávy, meetingy a důležitá rozhodnutí na jednom místě, takže vy a váš tým budete moci lépe spolupracovat a soustředit se na úkoly, které mají opravdu smysl.

Pro „early access“ si můžete požádat přímo na Stride.com a dozvědět se o něm více ve FAQ.

 

Za Atlassian team,

Petr Vaníček | Atlassian Certified Professional

 

Zdroj: Stride Blog