S Atlassian akcemi se poslední dobou roztrhl pytel: Summit v Las Vegas, Jira Day ve Varšavě, eazyBI community days v Rize. Podobným setkáním zákazníků a partnerů byly DEISER Enterprise Days 2018 v Madridu. Španělský dodavatel DEISER zde slavil 20. rok fungování.

  

Přinášíme Vám 5 důvodů, proč tato setkání stojí za to.

  1. Vzdělání: Praktické a užitečné tipy

Akce trvala dva dny: první byl plný přednášek a workshopů ve čtyřech programových pásmech a ten druhý sdíleli zkušenosti Atlassian administrátoři z firem jako Panasonic, Keynote či Bosch. Takto si z nepřeberných příkladů implementací, add-onů a aplikací každý přišel na své bez ohledu na to, jak dlouho aplikace používá nebo v jaké oblasti.

  1. Inspirace: Příklady reálných nasazení

Znalosti zhmotněné v realitě mluví za sebe.

Všechny přednášky tedy pojednávaly o tématech a implementacích ze skutečného světa. Jak se lépe poučit než z již osvědčených „best practices“ ostatních?

Zřejmě jen z odpovědí expertů. A těch tam přišla řada.

  1. Diskuse: Proberte, co vás pálí, s odborníky

Druhý den vytvořily diskuse se zákazníky v hale expo příjemnou atmosféru. Klienti mohli probrat s dodavateli své otázky a nasbírat poznatky od zkušených členů Atlassian komunity. Což se stává, když vám záleží na produktu, který provozujete nebo prodáváte.

  1. Networking: Setkejte se s kolegy z branže

Kromě dodavatelů se setkáte i s každodenními uživateli a administrátory Jira a Confluence. Poznáte zajímavé osobnosti, dozvíte se něco nového a navážete kontakty. To celé v rámci unikátní zkušeností s Atlassian – vlastně takovým profesionálním dvoudenním táborem.

Mezi workshopy a přednáškami se podělíte o poznatky s ostatními, proberete s čím zrovna zápolí a vyslechnete si nové nápady a náměty.

  1. Inspirace: Příležitosti a setkání…

V dnešní době jsme někdy v takovém shonu, že si neuvědomíme, že ztrácíme motivaci. Tým DEISER odvedl skvělou práci na tom, aby se jeho „Enterprise Days“ staly místem inspirace a vytržení z rutiny. Nikdy nevíte, jaká přednáška nebo diskuse vás přivede k novým nápadům, které obratem uplatníte.

Závěrem

Článek byl překladem blogpostu od firmy eazyBI, jejíž členové se účastnili DEISER Enterprise Days 2018 jako sponzoři. Protože součástí těchto akcí bývají i různé semináře, i eazyBI zde poskytlo trénink pro klienty.

Setkat se osobně a nejen virtuálně je zásadní zkušenost – a proto jsou tyto události místem, kam jít.