Atlassian ví, že pro service desk agenty může být nudné a časově náročné odpovídat na opakující se požadavky. Proto přišel s novinkou předpřipravených odpovědí – tedy s možností ukládat a znovu používat některé texty, která podporuje efektivnější a rychlejší reakce.

Předpřipravené odpovědi

Pryč jsou dny přepínání mezi nástroji a nekonečného kopírování a  vkládání. Předpřipravené odpovědi umožňují vytvářet, editovat a spravovat odpovědi, které mohou být kdykoli použitelné.

A jaké vychytávky vás čekají?

  • Požadavek na více informací od zákazníka.
  • Krátká zpráva potvrzující začátek práce na daném požadavku a informace o tom, že další aktualizace bude během následujících 24 hodin.
  • Nebo dlouhá odpověď požadující po zákazníkovi odsouhlasení podmínek před započetím práce.

V Atlassianu je vše primárně o týmové spolupráci a sdílení informací – v tomto případě odpovědí, protože všichni agenti ve vašem projektu budou mít přístup k již uloženým odpovědím a mohou z nich čerpat.

Nevíte, jaké odpovědi má váš tým nastavené? Nic se neděje, můžete je jednoduše vyhledat! Nejen, že vám to pomůže v konzistentnosti odpovědí vašeho týmu, ale také to sníží chybovost. A spolu se statistikami využití těchto odpovědí je jednoduché spravovat a udržovat jejich seznam pro zachování relevantnosti a aktuálnosti. Budete také vědět, které odpovědi jsou populární a které vyžadují jistou pozornost.

Tip: tuto novou funkci můžete použít i pro uložení vašeho podpisu a tím odpověď více personalizovat.

Kopírování SLA konfigurace

V srpnu Atlassian uvedl balík vylepšení v rámci SLA pro snadnější pochopení SLA timerů zobrazováním zbývajícího času v pracovních měsících, týdnech a dnech. A s tímto posledním vydáním Atlassian pokračuje v cestě vylepšování vlastností SLA.

Ví, že project administrátoři potřebují nastavit spoustu projektů, které mají podobná ne-li stejná nastavení SLA a musí ručně znovu vytvářet konfigurace SLA pro každý projekt, což je časově náročné a citlivé na chybovost. Atlassian tedy vyvinul kopírování SLA konfigurace z již existujících projektů. To vše jen na pár kliknutí! Je to tak jednoduché jako volba projektu, ze kterého chcete kopírovat konfiguraci a naimportovat ji.

 

Pokud vás článek zaujal, chtěli byste upgradovat svůj Service Desk nebo probrat i jiné možnosti spolupráce, kontaktujte nás.

 

Za Atlassian team,

Petr Vaníček | Atlassian Certified Professional

 

Zdroj: Atlassian Blog