HR týmy jsou často zahlceny papírováním – spoustou papírování. V dnešním článku přinášíme několik užitečných rad, jak zefektivnit svou práci a mít všechny informace na jednom místě bez rizika ztráty nebo jejich založení v mailu a na disku. Jednoduše stačí přenést HR procesy, šablony a formuláře do Confluence.

Co všechno je tedy možné pro HR týmy v Confluence udělat? Níže je ukázka šesti jednoduchých formulářů, které můžete vyzkoušet již dnes. Velkou výhodou je to, že všechny tyto formuláře můžete integrovat s Jira Software, takže budete moci sledovat stav a vývoj zadaných požadavků.

Registrace nového zaměstnance

Jednoduchý formulář, ale velký pomocník. Pokud navíc používáte Jira Software, tak si můžete na základě zadávaných informací ve formuláři automaticky vytvořit issue v Jira a sledovat postup zadaných akcí, jako např. vytvoření účtu pro výplaty nebo ostatní úkoly, které souvisí s příchodem nového zaměstnance.

HR form employee registration

Sledování požadavků na dovolenou

Tento formulář vám umožní vytvořit centrální místo pro požadavky dovolených. Může do něj nahlédnout kdokoliv a bude tak mít skvělý přehled kdo a kdy čerpá dovolenou.

HR form tracking vacations

Požadavek na přístupové karty

Každý z nás už určitě někdy ztratil přístupovou kartu… pomocí tohoto formuláře si rychle zažádáte o novou. Slouží také HR oddělení, které přes něj zadává požadavky na přístupové karty pro nové zaměstnance.

HR form access badge request

Formulář s žádostí o hardware

Pomocí tohoto jednoduchého formuláře snadno vytvoříte požadavek na objednání veškerého vybavení, které vaši kolegové potřebují ke své práci.

HR form equipment request

Přístup k účtu

Také vaše společnost využívá několik rozdílných systémů, online nástrojů a programů? Tento formulář vám pomůže vygenerovat žádost o poskytnutí přístupů pro zaměstnance do každého jednotlivého systému.

HR form account access

Shromažďujte zpětnou vazbu

Zpětná vazba je pro HR týmy důležitá! Zjišťují, jak jsou zaměstnanci ve společnosti spokojení, a které věci je potřeba zlepšit. I s tímto úkolem pomůžou formuláře v Confluence.

Tento konkrétní formulář byl vytvořen pro získání zpětné vazby ohledně efektivity celofiremního setkání:

HR form gather feedback

 

Používání formulářů v Confluence je skvělý a jednoduchý způsob, jak shromažďovat, ukládat a uspořádat potřebné informace od zaměstnanců. S možností napojení na Jira Software navíc můžete sledovat stav žádostí, které přicházejí, takže na žádnou nezapomenete.

ConfiForms jsou užitečné i pro ostatní oddělení vaší společnosti. Stáhněte si je zdarma z Atlassian Marketplace a formuláře si můžete vytvořit ještě dnes!

Za Atlassian team,

Petr Vaníček | Atlassian Certified Professional

 

Zdroj: Atlassian Blog