Atlassian nás baví, blog plníme články a vychytávkami, jak vám tyto produkty můžou usnadnit práci a nyní bychom vás rádi pozvali na technologickou snídani s názvem JIRA jako Service Desk + Asset Management.

Na co se můžete těšit?

Moderní společnosti se bez výpočetní techniky neobejdou a v případě výpadku nebo změny je nutností i spolehlivý servis. Jedním z nástrojů, který nejen IT oddělení celý tento proces usnadní, je JIRA Service Desk. Přijďte se podívat, jak zprovoznit efektivní a přehlednou servisní platformu v JIRA, ať už pro interní nebo externí požadavky.

Součást správy IT infrastruktury je evidence provozních zdrojů – např. PC, serverů, licencí a programů, tedy všeho hardware a software v rámci firmy. Který pracovník vlastní co? Na jakém PC došlo k jakým závadám? Jaké přístroje mohu dát novým pracovníkům a jaké jsou v servisu? I toto lze sledovat v JIRA a zapojit mezi už funkční procesy.

V první části se podíváme, jak snadno nastavit Service Desk pro zákaznické požadavky. Druhá část zmapuje fungování Asset Management v JIRA a jak se dá propojit se Service Deskem.

  • Co může přinést JIRA Service Desk?
  • Jak zpřehlednit klientské požadavky a nastavit upozornění?
  • Jak vložit interní procesy do JSD?
  • Proč zavádět knowledge base?
  • Zapojení Asset Management a jeho výhody.
  • CMDB v JIRA na více způsobů.

Budeme se na Vás těšit 14. března 2018 od 9:00 hodin na adrese Servodata a.s. (Classic 7, budova C), Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7.

Registrujte se na e-mailové adrese marketing@servodata.net