Poptejte nás
Archivy

Aktuality

Božena studovala management a peněžnictví na univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, v oboru se ovšem nerealizovala a po škole se začala věnovat marketingu, grafice a IT. Má znalosti z oblasti správy webových stránek, grafiky, marketingu, obchodu a péče o zákazníka a rozsáhlé jazykové schopnosti. U nás v Servodatech se aktivně podílí na tvorbě a optimalizaci […]

Ondra vystudoval strojní inženýrství na ČVUT v Praze a dále se v profesní dráze věnoval designu, konstruování a CNC výrobě. Jeho náplní práce v Servodatech je automatická tvorba výrobní dokumentace

Od 1. červa 2021 mají Servodata nového generálního ředitele, kterým se stal Miroslav Řezníček.

„Stanley“, jak ho všichni známe, má 20 let zkušeností z různých oblastí světa IT, od podpory zákazníků, řízení projektů a týmů, systémové administrace až po nynější řízení týmu Atlassian specialistů, kteří pomáhají firmám udržet své procesy v pořádku.

Honza má v Servodatech na starosti tým dodávající zákazníkům služby ohledně IT infrastruktury – serverů, sítí, diskových polí apod.

Petr je manažer s dvacetiletou praxí ve vedení firem a zlepšování obchodních a strategických cílů organizací.

Radek Hornof pochází ze středních Čech, více než pět let však žije v Praze. Ve společnosti Servodata, je již více než tři roky členem divize Application Development, která dodává své služby jak státní správě České republiky, tak i soukromému sektoru u nás i na zahraničním trhu.