Ve společnosti Servodata se dlouhodobě staráme o mnoho škol a neustále se snažíme posunout kvalitu a efektivitu jejich výuky na vyšší úroveň. Proto bychom vám nyní rádi představili projekt Duální Škola, který významně šetří práci učitelům, zajišťuje jednoduchou komunikaci s žáky a celkově dělá vyučování dostupnější.

Duální Škola přináší snadno ovladatelné komunikační nástroje, kvalitní audio/ video záznam, interaktivní nástroje a moderní postupy práce s daty, vše v souladu s GDPR.

Projekt umožňuje zapojení žáků do prezenční výuky prakticky odkudkoli. Učitelé tak nemusejí vést výuku dvakrát a dlouhodobě nepřítomní žáci mohou se svými spolužáky v klidu dokončit každé hodnocené období studia aniž by museli opakovat ročník. Služba zároveň umožňuje i sdílení a ukládání záznamů výuky či studijních materiálů, zadávání domácích úkolů, plánování vyučovacích hodin a mnoho dalšího. Součástí je i prostředí, ve kterém může učitel s žáky individuálně či skupinově komunikovat mimo učební jednotky.

Chtěli byste i na své škole usnadnit učitelům i žákům práci? Zaregistrujte se na některý z nejbližších termínů a zjistěte více o projektu Duální Škola.

19.05.20 10:00
21.05.20 10:00

 

26.05.20 10:00
28.05.20 10:00