Servodata Group se v poslední době výrazně změnila ve společnost s jasnou business strategií a cíli.

Je to společnost vyzrálá, sebevědomá a moderní, která chce uspokojit poptávku po IT business řešeních nejen v české republice ale i v Evropě. Není ovšem možné zaujmout trh, když se naše schopnost reagovat na IT trendy a  důraz na vysoce profesionálně odvedenou práci, neodrazí v nás samotných. Tuto skutečnost jsme si včas uvědomili a začali s příchodem nového marketingu jednat. Velkým motivátorem pro vybudování nové corporátní identity byl i nový vlastník BDO. Bylo nutno změnit logo, šablony, corporátní vizuály a především webovou prezentaci.

Strategie pro tvorbu nového loga byla jasná, chtěli jsme stavět na naši 25leté historii a zkušenostech, zároveň jsme ovšem chtěli v logu odrazit naši trendovost a jasné cíle. Proto je logo ve své koncepci stále typicky Servodatí, ovšem v modernějším, zářivějším a čistším kabátku.

Také web je nový. Velmi strategicky orientovaný na prezentaci našeho portfolia a naše reference a úspěchy. Je interaktivní, ale zároveň se stále drží principu „kreativita nesmí přehlušit primární účel“. Je designově nadčasový,  hravý, plně funkční včetně responsivního designu  a především velmi jednoduchý na orientaci. Každý tedy velmi rychle pochopí. že to co nabízíme opravdu umíme, což mimojiné dokazuje opravdu mnoho referencí.