aneb

On-line Škola pokračuje

 

Pro velký zájem jsme přidali nové termíny webinářů!

Zaregistrujte se na některý z nejbližších termínů.

 

22.04.20 10:00
23.04.20 10:00

 

24.04.20 10:00
27.04.20 10:00

 

Posuňte kvalitu výuky na novou úrověň s pomocí řešení Servodata nad Microsoft 365.

V dnešní době je výuka pomocí vzdáleného přístupu z domova každodenní realitou. Nástroje Microsoft 365 posouvají kvalitu výuky na špičkovou úroveň. Školy tak mohou mnoho věcí dělat novými, efektivnějšími způsoby.Servodata a.s. školám rozumí.

Staráme se o stovky z nich, proto nám je toto prostředí blízké. Víme, že řešení musí být funkční a snadné na ovládání. Klademe důraz na jednotný způsob ovládání pro učitele a žáky.  Poskytujeme komplexní a uživatelsky přívětivé, cenově dostupné a systémové řešení on-line výuky.V dnešní době je výuka pomocí vzdáleného přístupu z domova každodenní realitou. Nástroje Microsoft 365 posouvají kvalitu výuky na špičkovou úroveň. Školy tak mohou mnoho věcí dělat novými, efektivnějšími způsoby.

Osvědčenou formou on-line výuky je využití Microsoft Teams. Ten je dostupný jak ve formě aplikace, tak i prostřednictvím webového prohlížeče. Microsoft Teams umožňuje tyto klíčové služby: videohovor, telefonování, sdílení obrazovky, propojení s tabulí (white board), sdílení dokumentů na jednom místě a další. Řešení umožňuje on-line zkoušení žáků s automatickým vyhodnocováním testů, což značně snižuje časovou náročnost pro učitele.

Je to jednoduché a rychlé. Nenechte si ujít živou ukázku, jak celé řešení funguje na již vytvořené on-line škole.