• Božena Kobylková, Specialista Globálního service desku
  Božena studovala management a peněžnictví na univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, v oboru se ovšem nerealizovala a po škole se začala věnovat marketingu, grafice a IT. Má znalosti z oblasti správy webových stránek, grafiky, marketingu, obchodu a péče o zákazníka a rozsáhlé jazykové schopnosti. U nás v Servodatech se aktivně podílí na tvorbě a optimalizaci know-how pro řešení úkolů klientského centra a také na telefonické komunikaci se samotnými klienty v češtině, angličtině a rumunštině. Požadavky zákazníků potom odbavuje v rámci interního systému. Ve volném čase je Božena zapálená fotografka, která se úspěšně účastní soutěží a podílí na výstavách; vedle fotografie se zajímá […]
 • Ondřej Pokorný, CAD Designer
  Ondra vystudoval strojní inženýrství na ČVUT v Praze a dále se v profesní dráze věnoval designu, konstruování a CNC výrobě. Jeho náplní práce v Servodatech je automatická tvorba výrobní dokumentace
 • Představení nového generálního ředitele
  Od 1. červa 2021 mají Servodata nového generálního ředitele, kterým se stal Miroslav Řezníček.
 • Stanislav Petr, Team Leader divize Atlassian
  „Stanley“, jak ho všichni známe, má 20 let zkušeností z různých oblastí světa IT, od podpory zákazníků, řízení projektů a týmů, systémové administrace až po nynější řízení týmu Atlassian specialistů, kteří pomáhají firmám udržet své procesy v pořádku.
 • Jan Paleček, Team Leader divize Support & Operations
  Honza má v Servodatech na starosti tým dodávající zákazníkům služby ohledně IT infrastruktury – serverů, sítí, diskových polí apod.
 • Petr Horák, Team Leader Globálního Service Desku
  Petr je manažer s dvacetiletou praxí ve vedení firem a zlepšování obchodních a strategických cílů organizací.
 • Radek Hornof, Team Leader divize Application Development
  Radek Hornof pochází ze středních Čech, více než pět let však žije v Praze. Ve společnosti Servodata, je již více než tři roky členem divize Application Development, která dodává své služby jak státní správě České republiky, tak i soukromému sektoru u nás i na zahraničním trhu.
 • Rostislav Jirkal se loučí se skupinou Servodata Group
  V roce 1991 stál Rostislav Jirkal společně se svým bratrem Jiřím u zrodu společnosti. V Servodatech působil dlouhých 14 let na pozici výkonného ředitele, od roku 2010 vedl společnost jako generální ředitel a poslední dva roky reprezentoval Servodata Group jako její prezident.