Chcete mít na starost tým mezinárodního zákaznického servisu? Máte předchozí zkušenosti z pozice team leadera? Tak přesně Vás hledáme. Přidejte se do naší firmy Servodata a podílejte se na zajímavých projektech pro mezinárodní klientelu.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Budete zajišťovat kvalitní zákaznický servis s pasivní telefonní linkou v rámci týmu
  • Budete mít na starost vlastní tým a jeho koordinaci
  • Budete aktivně řešit problémy a analyzovat je
  • Budete řešit požadavky a reklamace od zákazníků v rámci oblasti EMEA
  • Budete připravovat reporting výsledků týmu managementu

POŽADAVKY

  • Minimálně 3 roky na pozici team leadera v call centru nebo na zákaznickém oddělení
  • Zkušenosti a zájem vést tým
  • Znalost anglického jazyka na úrovni minimálně C1
  • Zájem a chuť se učit novým věcem

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days
  • Možnost pracovat na osobním a profesním růstu a rozvoji
  • Našim zaměstnancům nabízíme vzdělávací programy, rozvojové aktivity, dotované jazykové kurzy a další benefity
  • Odpovídající platové ohodnocení a bonusy dle výkonů týmu
  • Příjemné pracovní prostředí na Praze 7

Pro více informací neváhejte kontaktovat naši HR Manažerku Annu Brázdovou na adrese:

brazdova@servodata.net