Umíte anglicky a chcete zároveň aktivně využívat znalost německého jazyka? Pak hledáme právě Vás. Neváhejte a přidejte se do naší firmy Servodata, která hledá kolegu či kolegyni do našeho mezinárodního zákaznického oddělení. Vítáme jak čerstvé absolventy, tak kandidáty s mnohaletými zkušenostmi.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Telefonická komunikace s klienty na pasivní lince
  • Odbavování požadavků zákazníků v rámci interního systému
  • Řešení standardních situací klientského servisu
  • Budete se aktivně podílet na tvorbě a optimalizaci know-how pro řešení úkolů klientského centra

JAZYKOVÉ POŽADAVKY

  • Znalost češtiny – nutná
  • Aktivní znalost angličtiny minimálně na úrovni B2 – nutná
  • Aktivní znalost němčiny minimálně na úrovni B2 – nutná

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Příjemné vystupování a kladný vztah k zákazníkům, komunikativnost
  • Uživatelskou znalost práce s PC – MS Office

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost pracovat na osobním a profesním růstu a rozvoji
  • Vzdělávací programy a plán rozvoje
  • Dotované jazykové kurzy a další benefity
  • Odpovídající platové ohodnocení a bonusy
  • Příjemné pracovní prostředí na Praze 7

Pro více informací kontaktujte naši HR Manažerku Annu Brázdovou: brazdova@servodata.net