Do našeho  týmu hledáme kolegu, jehož úkolem bude péče o sadu aplikací Atlassian, komunikace se zákazníky, a to především formou analýzy potřeb zákazníka a navržení ideálního řešení. Jsme Vám schopni poskytnout komplexní zaškolení a podporu zkušeného týmu. Náš ideální kandidát by měl mít chuť učit se novým věcem a schopnost orientovat se na detail.

Náplň práce

  • Konzultace Atlassian produktů se  zákazníky od návrhu řešení až po implementaci
  • Provádění celkové on-site správy Atlassian nástrojů (primárně JIRA, dále Confluence, Bitbucket, Bamboo, Crowd)
  • Provádění pravidelných upgradů, patching, zálohování a obnova
  • Správa příslušných add-onů a integrace a udržování vztahů s vendory
  • Dobrá znalost pluginů Tempo, Easy BI, Insight
  • Diagnostika a oprava chyb v Atlassian aplikacích a na aplikačních serverech
  • Dokumentování nastavení a procesů pro uživatele a administrátory systému
  • Proaktivní rozšiřování povědomí o novinkách v Atlassian světě
  • Doplnění Atlassian certifikací, pokud ještě nemáte expert status

Požadované schopnosti

  • 1-2 roky zkušeností (ideálně administrátorských) s Atlassian nástroji
  • Zkušenost s implementací a konfigurací Atlassian nástrojů
  • Administrátorská znalost běžných operačních systémů – Linuxm, Windows
  • Obecná znalost IT prostředí a systémů
  • Angličtina na minimální úrovni B1

Výhodou

  • Certifikace ACP
  • Schopnost psát skripty ve Scriprunneru/ Groovy

Naše očekávání

  • Komunikativnost a orientace na zákazníka
  • Spolehlivost – administrace Atlassian aplikací interních i klientských
  • Snaha zdokonalovat se v dynamickém vývoji Atlassian softwaru
  • Ochota pracovat v týmu – spolupráce na servisních zakázkách s našimi nejlepšími klienty, kde je třeba koordinace celého týmu – a zároveň schopnost samostatně pracovat na svěřených úkolech

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Home office a flexibilní pracovní dobu
  • Benefit kartu a občerstvení na pracovišti
  • Moderní a výkonné HW vybavení, včetně služebního telefonu
  • Příjemné pracovní prostředí v moderním komplexu v srdci Holešovic
  • Přátelská atmosféra ve firmě, která si nehraje na zbytečnou hierarchii a korporátní procesy
  • Prostor pro samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů a inovací
  • Podporu ve vzdělávání a osobním rozvoji
  • Zajímavé projekty s použitím moderních a inovativních technologií
  • Týmové i celofiremní společenské aktivity
  • Osobní podíl na úspěších dynamicky rostoucí a stabilní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích

Pro více informací kontaktujte naši HR & Office Manažerku Alenu Víchovou na adrese vichova@servodata.net.