Hledáme parťáka pro strategickou analýzu fungování IT naši klientů. Budete mít na starosti mapování stavu aplikací, sběr požadavků stakeholderů a budete navrhovat jejích přepis, upgrade či nahrazení aplikací a technologií. Vaším úkolem bude navrhnout nový stav za pomocí inovativních technologií a následně je klientovi prezentovat.

NÁPLŇ PRÁCE

  • mapování stavu aplikačního/integračního/infrastrukturního rozložení IT klientů
  • diskuze, sběr a analýza bussiness potřeb ve strategickém výhledu a definice vhodných technologií na adresování těchto potřeb
  • zodpovědnost za návrh nových komponent v souladu s enterprise architekturou
  • zodpovědnost za kompletnost a konzistenci vytvářených řešení na základě požadavků business útvarů až po finální implementaci komplexní softwarové architektury
  • prezentace navržených řešení klientům
  • oponentura jiných navržených řešení
  • příprava technické specifikace řešení
  • spolupráce s presales
  • specifikace a odhad pracnosti prací a nákladů navržených technologií

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • vzdělání v informačních a komunikačních technologiích (nebo jiný technický obor)
  • 5 let relevantních technických zkušeností v IT
  • znalost Case nástrojů / metodik návrhŮ informačních systémů
  • hluboká znalost postupů a metodik analýzy pro potřeby vývoje software
  • znalost nástroje Enterprise Architect
  • znalost notací UML, TOGAF a Archimate (ideálně s certifikací)
  • znalost postupů a metodik vývoje SW a ITIL
  • široký přehled v IT (infrastruktura, technologie, aplikace, postupy, procesy)
  • zkušenost s používáním open source technologií
  • zkušenost s technickým vedením projektů
  • schopnost dobře analyzovat a rozhodovat
  • logické myšlení a schopnost orientace v komplexních IT prostředích

DALŠÍ PŘEDPOKLADY

  • zvládání zátěže při řešení problému, samostatnost, selský rozum
  • pozitivní vztah k moderním technologiím
  • pečlivost a důslednost
  • proaktivní přístup, zvídavost, smysl pro objevování a řešení problémů
  • schopnost rozumného plánování a organizování práce
  • tvůrčí přístup a dobré nápady
  • spolehlivost a smysl pro detaily
  • flexibilita a schopnost učit se nové věci
  • výborná komunikace s lidmi a schopnost týmové práce
  • obratnost v užívání MS Office
  • čeština (C1-C2), angličtina (B2-C1)

NABÍZÍME

  • možnost spolupráce na IČO
  • odměna ve výši 60 000 – 110 000 Kč / měsíc (dle zkušeností kandidáta)
  • možnost pracovat na osobním a profesním růstu a rozvoji
  • vzdělávací programy a plán rozvoje
  • odpovídající platové ohodnocení a bonusy dle výkonů týmu
  • příjemné pracovní prostředí na Praze 7