Do našeho Atlassian týmu hledáme kolegu, jehož úkolem bude péče o sadu aplikací Atlassian, komunikace se zákazníky, a to především ve formě analýzy potřeb zákazníka a navržení ideálního řešení. Jsme Vám schopni poskytnout komplexní zaškolení a podporu zkušeného týmu. Náš ideální kandidát by měl mít chuť se učit novým věcem a mít schopnost orientovat se na detail.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Konzultace Atlassian produktů se zákazníky od návrhu řešení až po implementaci
  • Provádění celkové on-site správy Atlassian nástrojů (JIRA, Confluence, Bitbucket, Bamboo, Crowd)
  • Provádění pravidelných upgradů, patching, zálohování a obnova
  • Administrace OS (CentOS) a hypervisor (oVirt)
  • Správa příslušných add-onů a integrace a udržování vztahů s vendory
  • Diagnostika a oprava chyb v Atlassian aplikacích a na aplikačních serverech
  • Dokumentování nastavení a procesů pro uživatele a administrátory systému
  • Proaktivně si rozšiřovat povědomí o novinkách v Atlassian světě
  • Doplnění si Atlassian certifikací, pokud ještě nemáte expert status

OČEKÁVÁNÍ

  • Komunikativnost a orientace na zákazníka
  • Spolehlivost – administrace Atlassian aplikace interní i klientské
  • Snaha zdokonalovat se v dynamickém vývoji softwaru Atlassian
  • Ochota pracovat v týmu – spolupráce na servisních zakázkách s našimi nejlepšími klienty, kde je třeba koordinace celého týmu, ale zároveň samostatnost, tak abyste dokázali na svěřených úkolech pracovat samostatně

POŽADOVANÉ ZNALOSTI

  • 1-2 roky zkušeností (ideálně administrátorských) s Atlassian nástroji
  • Zkušenost s implementací a konfigurací Atlassian nástrojů
  • Administrátorská znalost běžných operačních systémů – Linux, MS
  • Obecná znalost IT prostředí a systémů
  • Angličtina B1-C2

VÝHODOU

  • Certifikace ACP
  • Základní znalost databází (PostgreSQL, MS SQL)
  • Předchozí znalost řešení problémů s Atlassian nástroji
  • Základní znalost Javy
  • Znalost REST API

NABÍZÍME

  • Možnost se dlouhodobě rozvíjet a podílet se na zajímavých projektech, které mají smysl
  • Dynamické prostředí s prostorem pro vlastní iniciativu a inovace
  • 5 týdnů dovolené
  • Moderní a výkonné HW vybavení k dispozici
  • Flexibilní pracovní doba dle dohody

Pro více informací kontaktujte naši HR Manažerku Annu Brázdovou: brazdova@servodata.net