Rostislav Jirkal se po 25 letech loučí se skupinou Servodata Group

V roce 1991 stál Rostislav Jirkal společně se svým bratrem Jiřím u zrodu společnosti. V Servodatech působil dlouhých 14 let na pozici výkonného ředitele, od roku 2010 vedl společnost jako generální ředitel a poslední dva roky reprezentoval Servodata Group jako její prezident.

„Chtěl bych vyjádřit vřelé díky všem, kteří mi v uplynulých pětadvaceti letech v barvách Servodat dávali důvěru. Především zákazníkům, kteří uzavírali kontrakty s důvěrou, že získávají vysokou hodnotu v dodávkách technologií a služeb, globálním vendorům, kteří poskytnutím partnerské smlouvy do našich rukou vkládali velikou zodpovědnost za svoji prezentaci na trhu. V neposlední řadě kolegům a spolupracovníkům, kteří přicházeli do firmy s vírou, že naše společná cesta bude obohacující pro obě strany. Servodata mají našlápnuto k dalším úspěchům a já jsem velmi hrdý na cestu, kterou jsme společně ušli.“

„Rád bych Rosťovi poděkoval za to, že mě před více než 3 lety přizval k velmi zajímavému projektu transformace Servodat, byl pro mne inspirací jak v oblasti osobního rozvoje, tak v přístupu k zákazníkům a partnerům. Přeji mu hodně štěstí a pohody v osobním životě a mnoho úspěchů v nových projektech, které, jak znám Rosťu, na sebe nenechají dlouho čekat,“ říká nynější generální ředitel a předseda představenstva Servodata Group Jiří Vytlačil. Servodata patří mezi nejvýznamnější poskytovatele služeb, řešení a technologií v České republice a na Slovensku. Kvalitu a přínos svých projektů dokazuje řada významných ocenění, jako je IT projekt roku 2014, 2015 a Českých 100 nejlepších v oblasti informačních technologií.