Hledáme kolegy pro vývoj nového CRM v telco oblasti

Náplň práce:

  • Vývoj serverových a klientských aplikací v jazyce Java
  • Provádění analýzy, návrhů a realizace specifických řešení
  • Tvorba testů a dokumentace
  • Využití moderních technologií spjatých s jazykem Java pro nové projekty

 Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Dobrá znalost a praktické zkušenosti s programovacím jazykem Java alespoň 2 roky
  • Znalost Spring, Hibernate, Wicket, JSF, GWT a dalších frameworků výhodou
  • Znalost některého z aplikačních serverů, OOP a JBoss výhodou
  • Znalost relačních databází a SQL
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (slovem i písmem)

Osobnostní předpoklady:

  • Osobní iniciativa a chuť učit se nové věci
  • Samotatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • Odolnost vůči stresu
  • Analytické myšlení
  • Schopnost spolupracovat v týmu

Nabízíme:

  • Zajímavé projekty s použitím inovativních technologií
  • Moderní a výkonné HW vybavení, včetně služebního telefonu pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a občerstvení na pracovišti
  • Home office a flexibilní pracovní dobu
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Teambuildingové a společenské akce pro zaměstnance
  • Prostor pro samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů a inovací
  • Příležitost k odbornému rozvoji