Poptejte nás

Aktuality

Minulý týden jsme jako jeden z partnerů úspěšně uzavřeli sérii regionálních akcí Kybernetická revoluce CZ. Honza Chalas poutavě prezentoval řešení pokročilé analytiky v průmyslu, která je budoucností pro rychlé a přesné rozhodování manažerů. Chcete i vy lépe pracovat s daty? Napište nám na marketing@servodata.net.

Zabbix – open source monitoring
16. 05. 2017, 15:03 od - Kategorie: Semináře

Zajímá Vás, co je Zabbix, k čemu slouží a jaké jsou jeho výhody? To vše a ještě mnohem víc se dozvíte na další snídani z cyklu Morning Talks, kterou pořádáme 24. 5. 2017. Registrujte se zdarma zde.

Zveme Vás na poslední ze série jedinečných regionálních akcí s názvem Kybernetická revoluce CZ, která se uskuteční již 17. 5. v Ostravě. Pokud Vás zajímá problematika Průmyslu 4.0 a jste zvědaví na příklady z praxe, registrujte se zdarma zde. Těšíme se na Vás!

Úspěšně jsme dokončili projekt Implementace Office 365 pro zákazníka AIMTEC a.s. Předmětem projektu bylo implementovat u zákazníka cloudové prostředí a přesunout společnost AIMTEC do Online služeb společnosti Microsoft pod názvem Office 365. Migrací na cloudové služby zákazník snížil náklady na údržbu a provoz IT služeb, čímž byl splněn hlavní cíl projektu. Dalším přínosem projektu bylo […]

Děkujeme všem zájemcům, kteří včera přišli do Inspiration HUBu načerpat inspiraci a novinky z oblasti Industry 4.0. Věnovali jsme se senzorům a chytrým řešením, sběru dat, databázím a hlavně pokročilé analytice. Pokud Vás toto téma zajímá a chtěli byste se dozvědět více, kontaktujte nás na e-mailu marketing@servodata.net.

Další ze série jedinečných regionálních akcí s názvem Kybernetická revoluce CZ se uskuteční již ve středu 26. dubna v Brně. Za Servodata vystoupí náš zkušený BI Consultant Honza Chalas, který se v rámci své přednášky bude věnovat tématu Analytika v Průmyslu 4.0. Pro volné vstupenky klikněte zde. Těšíme se na Vás!