Poptejte nás

Aktuality

Jak na data?
18. 07. 2017, 14:41 od - Kategorie: Business Intelligence

Analýza dat z podnikových systémů a jejich následná reprezentace v podobě přehledných reportů a dashboardů je naší specializací. K pokročilé analytice využíváme nástroj Statistica, který má nového majitele TIBCO Software. Touto akvizicí TIBCO rozšiřuje nabídku svých produktů. Zajímá vás, jak analyzovat data v reálném čase, vytvářet chytrá řešení s využitím internetu věcí a pokročilé analýzy dat, nebo jak nasadit analytiku […]

V Inspiration HUBu právě teď probíhá seminář na téma „Vyhodnocujeme v Power BI“ a máme plno! Pokud i vy chcete ušetřit a čas a energii a sbírat data automatizovaně, napište nám na marketing@servodata.net.

V červnu o nás vyšel článek v časopise Inovační podnikání, který 4x do roka vydává Asociace inovačního podnikání ve spolupráci se svými členy a podporou MŠMT. Článek si můžete přečíst na stranách 27-28 zde.

Jsme Zabbix Reseller!
20. 06. 2017, 09:34 od - Kategorie: Kompetence, Servodata - obecné

Nově jsme se stali Zabbix Resellerem! Toto partnerství nám přináší nové možnosti a naši specialisté jsou připraveni na vaše dotazy. Napište nám na marketing@servodata.net.    

Ušetřete čas i energii a nechte data sbírat a vyhodnocovat automatizovaně. Navíc je zobrazujte v prostředí Power BI, kde si přijde na své každý manažer. Intuitivní nástroj, upravitelné reporty a hlavně precizní zpracování dat jsou zásadní pilíře self-service BI reportingu, který strmě stoupá na popularitě. Ukážeme Vám, jak využít MS technologie, včetně cenově velmi přijatelného […]

Minulý týden jsme jako jeden z partnerů úspěšně uzavřeli sérii regionálních akcí Kybernetická revoluce CZ. Honza Chalas poutavě prezentoval řešení pokročilé analytiky v průmyslu, která je budoucností pro rychlé a přesné rozhodování manažerů. Chcete i vy lépe pracovat s daty? Napište nám na marketing@servodata.net.

Zabbix – open source monitoring
16. 05. 2017, 15:03 od - Kategorie: Semináře

Zajímá Vás, co je Zabbix, k čemu slouží a jaké jsou jeho výhody? To vše a ještě mnohem víc se dozvíte na další snídani z cyklu Morning Talks, kterou pořádáme 24. 5. 2017. Registrujte se zdarma zde.